// Zasady

// Summoner Name oraz Riot ID

Konta do wszystkich gier muszą należeć do jednej osoby. Sprawdzamy to poprzez Summoner Name (konta LoL oraz TFT) oraz Riot ID (LoR i Valorant).

Przy rejestracji wymagamy podania tych danych, jak również adresu e-mail oraz adresu kanału na Twitchu. Dzięki tym danym możemy stwierdzić, że Ty to Ty oraz że wszystkie konta są ze sobą powiązane.

// Właściwa rejestracja

Żeby zgłosić się do Best Riot Gamer Challenge napisz do nas maila na adres bestriotga[email protected]. W odpowiedzi otrzymasz link do rejestracji.

Po zgłoszeniu musimy zweryfikować Twoje dane. Może to zająć chwilę, dlatego prosimy Cię o cierpliwość!

// Pomyłki w rejestracji

Jeśli podałeś błędnie którąkolwiek z danych (np. Summoner Name lub nick) prosimy Cię o ponowne wysłanie wiadomości na adres: [email protected], aby nasi Koordynatorzy mogli przeprowadzić Cię przez proces korekty danych.

Jeśli Twoje dane zostały już użyte i podejrzewasz, że ktoś się pod Ciebie podszył prosimy o niezwłoczny kontakt mailowy, abyśmy mogli zająć się tą sprawą.


// Zasady oceniania rang

Konkurs polega na zdobyciu najwyższej możliwej przez Ciebie rangi w czterech tytułach Riot Games. Pamiętaj, że musisz zdobyć rangę w każdej z tych gier!

Aby rozgrywka była fair, wymagamy abyś grał we wszystkie gry sam, bez pomocy znajomych czy widzów.

Słabsza forma? Źle dobrana drużyna? Boisz się, że spadniesz w meczach rankingowych po ciężko zdobytej randze? Spokojnie! Zawsze liczymy najwyższą możliwą rangę jaką udało Ci się zdobyć w czasie trwania konkursu. Jeśli więc spadniesz z Challengera do Platyny wciąż będziemy liczyć punkty za Challengera.

Masz już wysoką rangę w League of Legends i wolisz poświęcić swój czas na podszkolenie się w Valorancie? Świetnie! Pamietaj, że możesz rozpocząć rywalizację w konkursie posiadając już rangę w dowolnej z gier Riot i zdobywać kolejne w innych tytułach.


// Streamy

Każdy z uczestników konkursu musi być streamerem na kanale Twitch, który jednocześnie prowadzi:
- regularne transmisje,
- transmisje w języku polskim.
Weryfikacją waszych kanałów pod tymi dwoma względami będą zajmowali się reprezentanci Riot Games.

Możesz być początkującym streamerem lub weteranem Twitcha, ale pamietaj żeby pod koniec akcji być co najmniej Towarzyszem lub Partnerem w serwisie Twitch by otrzymać dropy subskrypcji dla swojego kanału!

Chcesz sprawdzić jak radzą sobie Twoi rywale? Podejrzeć kilka sztuczek? Aktywność uczestników konkursu (transmisja na żywo i ilość widzów) będzie prezentowana w zakładce Ranking.


// Zachowanie

Wszelkie bany lub ograniczenia na koncie/grach Riot oraz kanału Twitch będą skutkować wykluczeniem z rywalizacji - liczymy na Waszą uczciwą rywalizację i stosowanie się do zasad fair play!

Prześladowanie lub niekulturalne zachowanie wobec innych uczestników Best Riot Gamer Challenge będzie skutkować wykluczeniem. Zabronione są więc wszelkie formy obrażania czy nękania innych graczy.

Wykluczamy także zawodników, którzy podejmują próby obejścia regulaminu, wykorzystujących błędy gry lub stosujących zewnętrzne programy wpływające na rozgrywkę.

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD TO 4 000 SUBÓW DLA 20 NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW

Nagrodami w konkursie są pakiety 1-miesięcznych subskrypcji (Tier 1) dla dwudziestu zwycięskich streamerów i ich kanałów! Streamer, który zajmie pierwsze miejsce otrzyma nie tylko zestaw aż 1000 subskrypcji dla swojego community, ale także tytuł "Najlepszego Gracza RIOT"! Jest o co walczyć, dlatego zachęcamy do instalowania gier, zdobywania rang i streamowania swoich postępów - może to właśnie Ty rozgromisz konkurencję i pokażesz mistrzostwo w grach Riot Games?